ATK Güvenlik

Çözümlerimiz

İşyeri Takip ve Alarm Sistemleri

İşletmelerinizin çalışma ve stok alanlarında, gece ve gündüz mal ve can güvenliğinizin temini için oluşturduğumuz müstakil veya birleşik sistemlerdir.

Hırsız alarmına entegre olarak çalışabilen yangın ve gaz kaçağı denetleyicileri, acil durumlarda kullanabileceğiniz tıbbi acil durum butonu ve genel panik butonlarıyla birleşik ve etkin bir güvenlik ağı oluşturulabilmektedir. Eklenen her sistemden gelebilecek sinyaller alarm izleme merkezimiz tarafından 24 saat kesintisiz olarak takip edilip sizlerden onay alındıktan sonra olay yerine sağlık ve güvenlik güçlerini yönlendirerek olaya müdahale edilmesi sağlanmaktadır.

Alarm İzleme Merkezimiz açılış ve kapanışlarınızı titizlikle takip ederek olası istenmeyen giriş çıkışları size bildirmekte ve onayınızı almaktadır. 

YANGIN VE GAZ ALARMI

Sisteminize bağlı duman ve gaz dedektörü tehlikeyi tespit eder ve Alarm İzleme Merkezimize bildirir. Tespit edilen durumun onayı sizden alınarak itfaiyeye bildirilir. Yönlendirilen kolluk güçlerinin onayı alındıktan sonra alarm durumu sonlandırılır.

TIBBİ ALARM

Herhangi bir tıbbi müdahale durumu oluştuğunda basılır. Sistem devre dışı olsa bile butona basılarak Alarm İzleme Merkezine ulaşılabilir. Onay alındıktan sonra ambulans yönlendirilir.

HIRSIZ ALARMI

Hırsız alarmı sistemleri en yalın haliyle bir kontrol paneli, hareket algılayıcıları, besleme aküsü, harici ışıklı bir sirenden oluşur. Alarm sistemleri TCP/IP (internet)  veya GSM/GPRS operatörleri üzerinden Alarm İzleme Merkezi ile iletişim sağlar.

PANİK ALARMI

Alarm sistemi kurulu iken hareket sensörü veya manyetik kontaklarda (pencere ve kapı sensörleri)  algılama oluştuğu anda hırsız alarmı çalışır. Alarm izleme merkezi tarafından abone aranır, alarm sebebi ve talebiniz sorulur. Verilen onay doğrultusunda güvenlik güçleri yönlendirilir. 

X

Bilgi Talep Formu