ATK Güvenlik

ATK Hakkında

Hakkımızda

Atk Güvenlik Hakkında

ATK 1999 Yılında Özel Güvenlik hizmetleri sektöründe ticari hayatına başlamıştır. Bir yıl geçmeden güvenlik teknolojilerini de bünyesine katarak daha o yıllarda sektör dahi tam oluşmamışken tek adım çözüm felsefesini hayata geçirmiştir.

ATK GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ

2000 yılının başında dünyanın ilk güvenlik sistemi üreticileri ile ürün sunmaya başlayıp, gelişen teknoloji ve sektör trendlerini yakinen takip etmiş, asıl ihtiyacın ürün olmayıp çözüm üretmekten geçtiğini görmüştür. Bugün, gelinen noktada en iyi ürünü gerçek mühendislik ile bir araya getirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına ve bir adım sonrasına çözüm sunmaktadır.

ATK ÖZEL GÜVENLİK

1999 yılında Türkiye’nin ilk özel güvenlik firmalarından olup 2004 yılındaki 5188 sayılı özel güvenlik hizmetleri yasası ile hizmetin kapsamı tamamen resmi boyut kazanmıştır. Ülkemiz kamu binalarının yüzde altmışa yakınına hizmet sunmaya devam etmektedir. Bunun yanı sıra eğitim kurumları, enerji sahaları, endüstriyel tesisler gibi birçok alanda özel güvenlik hizmetini sıradanlığın dışında katma değerli hizmetleri ile sektöre öncülük etmektedir.

X

Bilgi Talep Formu